Самбор (Украина)

МЕДИЦИНА (6122)

Объявление не активно или просроченно, связь с автором невозможна
626206 от 2020-02-14 актуально на 2020-02-14 57
автор: Владислав Лісовський ( приватна особа )
МЕДИЦИНА > лекарства

2200 UAH

ПРОДАМ залишки медпрепарату «THYBON-100» за непотрібністю (людині він вже не потрібен). ( продам , Самбор Украина )

ПРОДАМ залишки медпрепарату «THYBON-100» за непотрібністю (людині він вже не потрібен).
ПРОДАМ через непотрібність (людині він вже не потрібен)
2 ПАЧКИ медичного препарату «THYBON», аналог гормону щитовидної залози Трийодтироніну (в дозуванні 100 мкг.) (Triiodthyroninihydrochloridum).
Виробник: компанія Sanofi-Aventis Deutschland GmbH (Німеччина).
(Вартість з розрахунку за 1 пачку медпрепарату, в наявності 2 пачки по 100 таблеток у кожній).
«THYBON-100», - синтетичний гормональний препарат (діюча речовина - Ліотіронін), який є штучним аналогом природного гормону щитовидної залози Трийодтироніну. Ці ліки нормалізують обмін тиреоїдних речовин, забезпечують оптимальну їх концентрацію в кровоносному руслі, завдяки чому усуваються порушення, викликані їх нестачею в організмі. «THYBON-100», застосовується для лікування первинного і вторинного гіпотиреозу, в педіатричній практиці - при кретинізмі, при терапії цереброгенних гіпотиреоїдних станів, мікседеми та при раку щитовидної залози.
«THYBON-100», це аналог препарату «Трийодтиронін», який до кінця 2008 року, виробляв концерн «Henning-Berlin», але, з кінця 2008 року виробництво медпрепарату «Трийодтиронін», концерном «Henning-Berlin», було припинено, на невизначений термін. А замість нього, на фармацевтичному ринку Німеччини, як альтернатива знятому з виробництва медпрепаратові, з'явився препарат THYBON. У дозуванні 20 і 100 мкг. «THYBON-100», є таким же, як і «Трийодтиронін», вільним, але більш очищеним гормоном (Т3) і так само, використовується в лікуванні ендокринологічних захворювань щитовидної залози, як і Трийодтиронін.
Фармакологічна група:
Лікарські препарати, що впливають на функціонування околощитовідних і щитовидної залоз. Препарати гормонів щитовидної залози.
Найменування: «THYBON-100», (Triiodthyroninihydrochloridum).
Фармакологічна дія:
Препарат «THYBON-100», надає дію завдяки двом аналогам гормонів що входять до його складу: Трийодтироніну і Тироксину. У незначних дозах він здатний дати анаболічний ефект, так як здатний підсилювати синтез білка, в більш значущих дозах здатний прискорювати розпад білка, знижувати функцію щитовидної залози і гальмувати тиреотропного дію гіпофіза.
Дія, що виникає аналогами тироксину і трийодтироніну, схожа, вони багатогранно впливають на організм, посилюють загально-енергетичні процеси, стимулюють диференціювання і зростання тканин, підвищуючи їх потребу в споживанні кисню. Крім цього підвищують засвоєння (утилізацію) і всмоктування глюкози, надають дію на функціональний стан і роботу серцево-судинної і нервової систем, нирок, печінки і ряду інших систем і органів.
На якісний ефект цих аналогів гормонів безпосередньо впливає вживана доза.
Показання до застосування:
Тіреоектомія - стан який встановлюється після видалення щитовидної залози.
Профілактика і лікування патологічного збільшення обсягу (гіпертрофії) щитовидної залози: рецидиви еутиреоїдного зоба;
гіпотеріоз - стан, при якому щитовидна залоза знижує свою функцію.
Спосіб застосування:
Класична схема призначення препарату «THYBON-100», 1-3 рази на день за 30 хвилин до прийняття їжі по одній таблетці.
Вживання препарату без призначення лікаря неприпустимо.
Форма випуску:
таблетки:
100 мкг. 100 штук в упаковці.

Умови зберігання:
Гормональний препарат «THYBON-100», рекомендовано зберігати в недоступному для дітей та захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 градусів.

Інструкція по застосуванню та опис до препарату, не можуть замінити призначення досвідченого практикуючого лікаря. Перед тим як купити препарат, необхідно в строгому порядку проконсультуватися зі своїм лікуючим лікарем-ендокринологом. Будь-які призначення, курс лікування і дозування може призначити тільки досвідчений фахівець після очного прийому пацієнта, проведення ретельного обстеження і здачі всіх необхідних аналізів.
 
 
Сколько будет + =
отправить мне копию