Андрушівка (Украина)

ПИЩЕВАЯ ПРОМЫШЛЕННОСТЬ (2498)

Объявление не активно или просроченно, связь с автором невозможна
602610 от 2018-04-24 актуально на 2018-04-24 64
автор: Andrey ( - )
ПИЩЕВАЯ ПРОМЫШЛЕННОСТЬ > овощи, фрукты, плоды

85 UAH

Часник сушений (чіпси) ( продам , Андрушівка Украина )

Часник сушений (чіпси)
Пропонуємо купити часник сушений - такий продукт широко використовується у виробництві ковбас, м'ясних делікатесів, консервів, соусів. Вирощені нами високоякісна сировина, в процесі обробки на новітніх технологічних лініях зберігає корисні якості, смак і аромат. Покупцям часник сушений поставляється у вигляді пластівців. У сушеному вигляді продукт має кремовий відтінок, в готовому вигляді його природний колір відновлюється.
Завдяки якісній вакуумній упаковці сушені пластівці можуть зберігатися тривалий час. Таку пряність вигідно купувати оптом, отримавши знижку від виробника за об’ємне замовлення.
Сушений часник служить чудовою приправою до безлічі страв. У країнах північного Середземномор'я поширений соус з суміші оливкової олії і часнику під назвою айоли. У кулінарних цілях цей овоч використовують як в свіжому, так і в консервованому вигляді, маринують, використовують в різних соліннях, додають в салати і закуски, в тушковані блюда.
Так як ми є виробником, у нас великі обсяги і стежимо за якістю від посіву до продажу часнику. Для нас важливий кожен клієнт і довгострокові відношення.
Країна виробник: УКРАЇНА
Урожай 2017року
 
 
Сколько будет + =
отправить мне копию